Blogus.com.ua - Клуб путешественников | Отзывы туристов, блоги.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» викликав інтерес на міжнародній туристичній виставці в Берліні

 

З 5 по 9 березня 2014 року в Берліні пройшла міжнародна спеціалізована туристична виставка ITB Berlin. У рамках виставки Древній Київ у "Парку Київська Русь" був представлений як нова світова туристична "Мекка".

Berlin-002

Berlin-004 Berlin-003

 

– Виставка ITB Berlin – це найбільший форум, в якому представлені тенденції світового туризму. У цьому році можна було побачити понад 10 тисяч експонентів з 160 країн і регіонів світу.Україна в цілому і "Парк Київська Русь" зокрема викликали жвавий інтерес в учасників виставки і мас-медіа, – розповідає арт-директор Парку Наталія Петрова. – Ми зустрілися з представниками туристичного бізнесу зі Сполучених Штатів, Австралії, Китаю, Об'єднаних Арабських Еміратів, Монголії та багатьох інших країн і запросили їх у Древній Київ у "Парку Київська Русь". Вони висловили підтримку нашій країні і нашому проекту, а також готовність співпрацювати з нами. Адже Древній Київ – це колиска однієї з найважливіших світових цивілізацій, місце, де зародилася державність і культура країн Східної Європи. І побачити, яким був Древній Київ тисячу років тому, відчути дух великої епохи Київської Русі, можна тільки в "Парку Київська Русь". Приємно, що багато ЗМІ, в тому числі і німецькі, і польські, і російські познайомили своїх читачів з Парком.

 

Berlin-005

 

Стенд України на ITB Берлін відвідав Генеральний секретар Всесвітньої туристичної організації (World Tourism Organization) – Талеб Ріфаї. Всесвітня туристська організація фінансує і реалізує проекти розвитку у сфері туризму, передає досвід туристської діяльності країнам, що розвиваються з метою сталого розвитку. ЮНВТО є виконавчим агентством Програми розвитку ООН. Представникам "Парку Київська Русь" вдалося поговорити з паном Ріфаї і заручитися його підтримкою. Генеральний секретар ЮНВТО побажав "Парку Київська Русь" удачі і подальшого розвитку, а також туристів з усього світу!

Berlin-006

Деталі http://parkkyivrus.com