Blogus.com.ua - Клуб путешественников | Отзывы туристов, блоги.

Cozumel і Playa del Carmen – райський відпочинок

Темне небо над пляжем Козумель (Cozumel)

На східному побережжі Мексики, розкинулася прекрасна місцевість з кришталево чистою водою, романтичними маленькими селами, найкращими пляжами, що стала улюбленим місцем серед туристів любителів екзотичного і невідомого! Плая дел Кармен – не просто пляж, а величезний рай! Вода надзвичайно прозора, видно все дно!

Косумель - найкрупніший острів Мексики (14 км. завширшки і 53 км. в довжину), розташований в 19 км. на схід від півострова Юкатан. Цей один з кращих курортів Мексики завоював популярність своєю чудовою красою підводного світу і другим в світі за величиною кораловим рифом. Його протяжність понад 700 км. і він поступається лише Великому Бар'єрному Рифу в Австралії. При чому, він чудовий не лише своїми розмірами, але і дивним підводним світом. Тут можна побачити унікальні корали і величезні підводні печери, зустріти не лише численних різнокольорових риб і величезних черепах, тут навіть водяться акули!

Місцевість Косумель є однією з найпопулярніших в Карибському морі, тому орди туристів тут трапляються щоденно. До того, ж чудово налагоджена система перельотів з Штатів та Європи. Тому плануй не плануй, а народ тут тусується круглий рік, побути наодинці не вдасться!

Дуже важко передати словами, те що побачив очима, не вистачає слів щоб описати всю красу Карибського узбережжя. Пара фоток і куплена футболка з надписом COZUMEL нагадуватимуть мені, про те, що я побувала в раю!