Blogus.com.ua - Клуб путешественников | Отзывы туристов, блоги.

Бельгия

В Брюссель на своем авто

Недавно мы с мужем путешествовали на машине по Европе, и один из красивейших городов, который мы увидели, - Брюссель. Первое, что обращает на себя внимание, - это размер города.

Читать дальше →

Брюссель - фестиваль пива

На фестиваль пива в Брюсселе мы попали случайно, заранее не планировали. Сначала наслаждались красотами города, восхищались компактностью и каким-то кукольным уютом. По указателям вышли на Гранд Плас. Видимо, при ее создании не обошлось без волшебства – невозможно без его участия разместить на маленькой площади столько всего интересного!

Читать дальше →

Осінь…ліс…Бельгія...

Пішов другий рік, як я живу у Бельгії. Розповідати про країну дуже довго, тай банально, тому просто опишу один свій осінній похід у ліс. Рюкзак на плечах, у навушниках ТНМК…«тепер я знаю як буває, як буває восени, я питала може так а може й ні…» …сонце, жовте листя, блакитне небо, все як в парку Шевченка на Університеті в моєму рідному Києві:) одним словом, беліссімо! Подорожувати по Бельгійському АRDENNES, південній частині Бельгії з багатьма лісами - це одне з моїх найбільш улюблених справ у вихідні дні! Ця історія покаже вам осінню красу лісу.

Читать дальше →

Середньовічний Гент.

Як тільки ми ступили на головну площу міста, одразу ж відчули його. Площа оточена кількома історичними будівлями, основною з яких є Собор, звідки беруть початок маленькі вимощені вулиці, що ведуть як у красиві райони міста так і в самі його нетрі. Найкраще розпочинати знайомство з містом саме з собору Saint Bavo, відомого ще як Св.Джона.

Читать дальше →