Blogus.com.ua - Клуб путешественников | Отзывы туристов, блоги.

Эритрея

3 дні в морі, або подорож архіпелагом Дахлак.

Побережжя Еритрєї протягнулося на 1200 кілометрів, де континетальний шельф і морські води в цілому займають площу близько 50000 квадратних кілометрів. Вони усипані більш ніж 300 островами, основну групу серед яких складає архіпелаг Дахлак. У Дахлак входять більше 200 островів, де кожен зможе знайти собі заняття по душі, будь то : прогулянка на яхті (її можна узяти в Массауа напрокат), дайвінг, чи просто рибалка. Фото 3 Перш ніж дістатися на архіпелаг, потрібно було все точно організувати.

Читать дальше →

Рынок или барахолка?!

Не люблю бутики и гламурные шопы, но иногда хожу. А вот на секондах, барахолках и разных блошиных рынках я частый клиент :). Поэтому в какую страну я бы не попала, первым делом иду посещать вот такие вот заведения рыночного типа, прям базарная баба, какая то :). Люблю покупать все, чаще всего тащу домой абсолютно не нужные и вышедшие с употребления вещи! Вот неделю назад вернулись мы с братом из Эритреи, где соответственно отведали местный рынок в Асмере.

Читать дальше →

Європа в Африці.

Часи правління Муссоліні не могли не сказатися на відродженні столиці Еритреї – Асмері. Столиця на стільки розквітла, що її ще стали називати другим Римом. Проте зрозуміло, що вона б ніколи не взяла на себе історичну важливість справжньої столиці Італії. Італійці уміло виділили Асмеру серед інших африканських столиць, зробили її архітектуру специфічною та європейською. Після італійського періоду, західні митці ще не один раз прикладали руку до поширення європейської архітектури в далекій Африці.

Читать дальше →