Blogus.com.ua - Клуб путешественников | Отзывы туристов, блоги.

Великобритания

Savoy після реконструкції

Окунутися в епоху короля Едварда через рік зможе будь який турист, поселившись в легендарному лондонському готелі Savoy, який відкриється після реконструкції в 2010 році.

Читать дальше →

Графство Кент

Сын учится в закрытом английском пансионе, и две недели его каникул мы решили посвятить изучению Лондона и его окрестностей. Как сказал мой муж, а он англичанин, Лондон – это не Англия, как Москва не Россия. Чтобы действительно узнать и увидеть настоящую Англию, необходимо было выехать за пределы Лондона, и мы решили съездить в графство Кент.

Читать дальше →

«Моргающий глаз» Англии.

Два полукруга конструкции этого чуда инженерного искусства напоминают веки, за это в народе мост называют «Моргающий глаз» (Blinking Eye). Мост Гейтшед Миллениум соединяет два берега реки Тайн между городами Ньюкасл и Гэйтсхед. Когда по реке идут суда, мост приподнимает нижнее «веко». Все остальное время оно опущено, и пешеходы легко перебираются с одного берега реки на другой. Движение по нему открыто не так уж давно – с конца декабря 2004 года.

Читать дальше →

23-е століття вже в Манчестері.

Район Манчестера де ми побували називається Salford, The Quays. Виголошується воно зовсім не так як хочеться виголосити - можете поглянути в лінгво :) Правила англійської мови на англійську мову інколи не діють - якраз той випадок! Спочатку і в нас був конфуз, при згадці цього місця, англійці не розуміли нас, ми їх…

Читать дальше →

Тантлевський замок шотландських земель

Коли я вперше побачила картинки Тантлевського замку в Единбурзі, я сама собі сказала, що обов’язково там маю побувати. Ще зі школи цікавилася історіє, особливо середньовіччям та лицарством, тому відвідати цей замок стало моєю головною метою цієї осені. Після півгодинної їзди поїздом, я прибула до кінцевої станції North Berwick, і зійшла з поїзда лише з двома пасажирами. Це додало ще більшого відчуття глушини Единбургу. Перетнувши місто, я попрямувала прямо до замку Тантлен.

Читать дальше →

Музичний центр Ньюкаслу.

Проходячи величезну залізну конструкцію мосту Тюн, зліва відкривається вид на неймовірної величини ділянку, де добряче попрацювали сучасні митці-архітектори, любителі ліпити з мухи слона! От і виліпили, собі на втіху, людям на заздрість! Sage Gateshead (Гейтсхед) – музичний театр, відкритий в 2004 році в Ньюкаслі.

Читать дальше →