Blogus.com.ua - Клуб путешественников | Отзывы туристов, блоги.

Мексика

Вулкан Іразу.

В право чи в ліво, куди б ви не зробили крок в Південній Америці, кругом одні вулкана! З Мексики до Чилі, гірський масив Анд весь рясніє вулканами. Багато з них ще досить активні, а деякі вже давно згоріли. У моєму випадку (я відвідав вулкан Іразу) пощастило, так як я під’їхав безпосередньо до підніжжя гори. Звичайно, для тих хто любить екстрим, краще не брати мене за приклад, а вилазити самому на вулкан, звідти і краєвиди більш вражаючі і відчуття незрівнянні з тим, наприклад, що під’їдете сюди ви на машині.

Читать дальше →

Cozumel і Playa del Carmen – райський відпочинок

Темне небо над пляжем Козумель (Cozumel)

На східному побережжі Мексики, розкинулася прекрасна місцевість з кришталево чистою водою, романтичними маленькими селами, найкращими пляжами, що стала улюбленим місцем серед туристів любителів екзотичного і невідомого! Плая дел Кармен – не просто пляж, а величезний рай! Вода надзвичайно прозора, видно все дно!

Читать дальше →

Зокало – історична площа в Мехіко

Після того як Мехіко стало незалежним від Іспанії, його жителі захотіли побудувати якусь пам’ятку на центральній площі міста. Нічого не поробиш, от така от ностальгія у людей:) Спочатку Зокало, було просто основою для майбутнього пам’ятника, але оскільки, на було коштів для продовження його будівництва, платформа довгий час залишалася пустою, просто куском посеред площі, який потім зник.

Читать дальше →