Blogus.com.ua - Клуб путешественников | Отзывы туристов, блоги.

Португалия

Фото-тур в Португалию с Дом на Сезон

ПРОГРАММА ТУРА
c 6 по 11 декабря 2011

Лиссабон – Синтра – Кашкайш – Мыс Рока – Алтежу – Эвора – Обидуш
Самый неизвестный уголок Западной Европы — удивительные пейзажи, живописные берега Атлантики, средневековые городки, крепости и монастыри областей Лижбоа, Алентежу и Алгавре.

Читать дальше →

Острова Португалии

В Лиссабоне забронировали отель Borges. Отзывы об отеле были самые романтические: «под окнами национальный театр, обновленный музей шиадо». На деле всё оказалось слегка не так романтично. На улице гулял народ всю ночь, а нам вставать рано утром.

Читать дальше →

Альмурол – замок маврів.

Замок Альмурол (порт. Castelo de Almourol - Moorish Castle) розташований на маленькому скелястому острові посеред річки Тежу (Tejo) в самому серці Португалії. Історія замку налічує вже майже дві тисячі років: йому довелося побачити і римські легіони, і владу маврів на Іберійському півострові, і молитви братів-тамплієрів...

Не дивлячись на час, замок непогано зберігся і дозволяє нам насолоджуватися його потужністю і красою, до того ж майже безкоштовно...

Читать дальше →

Альфама - зруйнований район Лісабону.

Альфама – це найстаріший район Лісабону. Спочатку основну його частину населяли араби, які прибули з Іберійського півострова ще в 8-му столітті. Як місто почало розростатися, розширюватися на захід, то відповідно і змінилося його населення. Дуже часто на Альфамі відбувалися землетруси, тому багатії покидали цей район, залишивши його для рибаків та інших звичайних смертних. В 1755 Альфама пережила фактично один із найстрашніших землетрусів. Тому ще й досі деякі вулиці відображають страшну стихію.

Читать дальше →