Blogus.com.ua - Клуб путешественников | Отзывы туристов, блоги.

Сирия

Мертвые Города – пережитки Византийской империи.

Между городами Хама и Алепо в западной Сирии раскинулись остатки древней Византийской империи. Это какая то мистика, ведь известно, что развалины Византии исчезли 15 столетий назад, за не менее странными причинами. Но факт остается фактом и Мертвые Города всетаки существуют. Хотя никакой информации о них нету, нет ни одного документа подтверждающего существования мертвых городов, а туристические фирмы не включают их в список достопримечательностей.

Читать дальше →

Руїнами Пальміри.

День почався з того, що ми вирішили піти в Пальміру пішки. В принципі, це не проблематично, адже іти на справді було не далеко, от тільки як іти? Того ми не знали :) Ми аж ніяк не очікували, що в такого популярного серед туристів місця немає якихось воріт і кас де б продавали вхідні квитки. Все виявилось набагато приємніше. Вхід вільний! Окрім входу в самий храм Бела і амфітеатру.

Читать дальше →

У пошуках Месопотамії. Марі.

Сирія переповнена місцями, які здаються на перший погляд не такими яскравими та відомими, проте їх значущість від цього не меншає. Це стосується і Марі, куди ми відправилися на екскурсію з гідом, під час подорожі країною.

Так от МАРІ (нині Тель-Харірі в Сирії, 25 км. на північ від іракського кордону, 12 км. на північний захід від міста Абу-Кемаль і 2,5 км. на захід від нинішнього русла річки Євфрат), одна з найбільш значних міст-держав Месопотамії в 3–2 тис. до н.е.

Читать дальше →

Найкращий замок, який залишили нам хрестоносці

Так вийшло, що наш приїзд до Сирії припав на березень місяць, тому навколишня природа, прокидаючись від недовгої зими, здавалася ще красивішою. В одних місцях сніг тільки починав танути, в інших від нього вже й не залишилося сліду, натомість чиста соковита зелена трава покрила всю землю. У нас якраз залишився один вільний день, тому ми сміливо вирішили присвятити його поїздці до замку Крак де Шевальє.

Читать дальше →

Дома - улеи

Как это часто бывает, путешествие в Сароуж было частью развлечения. Так как я пропустил утренний подъем, пришлось гонять целый день, чтобы добраться до Сароуж вовремя. После прибытия в Хамру, мне не повезло покинуть город, так, как автобус ушел, как только я приехал.

Читать дальше →

Дамаск – найстаріше місто в світі.

За деякими твердженнями Дамаск – це найстаріше безперервно населене місто в світі, історія якого починається ще 7, 000 років тому. Отож це місто побачило всіх, і греків і Олександра Македонського, римлянів, мусульман, монголів і французів. Дуже часто нові будинки зводилися на руїнах старих, тому старе місто практично як пиріг, має декілька шарів!

Вхід в один із ресторанів.

Читать дальше →